Україна Одеська обл. м. Кілія, вул. Миру, 6. Тел. 04843 41491 email: dnz_kpl@ukr.net

 

Святкування Дня вишиванки

Святкування Дня вишиванки 
в ДНЗ «Кілійський професійний ліцей»

Державний навчальний заклад «Кілійський професійний ліцей» приєднався до святкування зовсім молодого, але дуже популярного свята – всеукраїнського, всесвітнього Дня вишиванки.

   

З цієї нагоди в актовій залі ліцею бібліотекарем ліцею Н.І.Чумаченко та музичним керівником Н.М.Кучеренко пройшла позитивна зустріч з молоддю навчального закладу за темою: «Бережи українське – носи вишиванку! Л.Костенко». 


Наталя Іванівна розповіла як з’явився день вишиванки, традиції та символіка вишивки і наголосила, що головною метою цього дня є збереження українських національних цінностей та їх популяризація. 

 

Сорочка-вишиванка створює особливий моральний настрій і духовний посил, а сама вишивка містить безліч оберегів і закодованих символів.

 

 

 Звичай носити вишитий одяг став поширеним далеко за межами країни. Протягом останніх декількох років українська традиційна вишивка утримує статус модного тренду, що полюбився багатьом світовим зіркам. 
Як і в Україні, носити вишиванки за кордоном модно і стильно. Вишиванка для українців стала символом національної ідеї і відродження, тим, що надихає і об’єднує.