Як перевірити чи готові котлети чи ні?

Якщо при натисканні вилкою на котлети витікає прозорий сік, котлети готові. У розрізі котлети повинні мати сірий відтінок, а не червонуватий.

Розріжте одну котлетку. Готовий фарш на зрізі буде сірувато-коричневого відтінку, без рожевих вкраплень. Спосіб другий – натисніть на котлету і подивіться, сік якого кольору виплив. Якщо він рожевий або каламутний, значить котлети ще не готові.

20 хвилин для рибних та курячих та 25-30 для котлет з червоного м'яса – це загальний час приготування, включаючи пропарювання». Самі котлети потрібно робити з фаршу кімнатної температури, а чи не охолодженого. Тоді вони вийдуть і оптимального прожарювання, і соковитими та м'якими.

Якщо котлети вийшли сирими всередині і сильно просмаженими зовні – просто додайте в сковороду воду, накрийте кришкою і протушкуйте трохи.

Related Post

Коли застосовують фізрозчинКоли застосовують фізрозчин

Фізіологічні розчини застосовуються як дезінтоксикаційний засіб, для корекції стану при зневодненні, для розчинення інших лікарських препаратів, рідше як замінник крові або для промивання контактних лінз. Як працює фізрозчин? Має дезінтоксикаційну