Україна Одеська обл. м. Кілія, вул. Миру, 6. Тел. 04843 41491 email: dnz_kpl@ukr.net

 

ВИПУСКНИЙ 2019

Свято краси, молодості і щастя

     27 червня в Державному навчальному закладі «Кілійський професійний ліцей» відбувся урочистий захід, присвячений випуску учнів 2019 року. Цього навчального року Кілійський професійний ліцей випустив 80 кваліфікованих робітників. 
      Ця подія дуже хвилююча для всіх нас, адже щороку, прекрасного літнього дня, наприкінці червня в ліцей приходить свято краси, молодості і щастя.
Дуже щиро і зворушливо звучали побажання випускникам від директора ліцею, викладачів, класних керівників, майстрів виробничого навчання, батьків які супроводжувались чарівними, чуттєвими піснями та показом презентацій випускних груп.
      Окремою родзинкою випускного вечора став візит та привітальні слова голови Кілійської районної державної адміністрації Наталі Дмитрівни П’ятун, яка окрім теплих слів та побажань випускникам та їхнім батькам повідомила про надзвичайно приємну новину, що завдяки сприянню депутата Одеської обласної ради - Олега Анатолійовича Бабенко для Кілійського професійного ліцею з обласного бюджету виділено 500 тис. гривень на встановлення метало-пластикових конструкцій в гуртожитку ліцею( по вул. П.Осипенко, 35).