Україна Одеська обл. м. Кілія, вул. Миру, 6. Тел. 04843 41491 email: dnz_kpl@ukr.net

 

Наші викладачі

Наші викладачі та майстри виробничого навчання

<a href=Касьяненко Олена Іванівна">

Касьяненко Олена Іванівна


Предмет: Вчитель державної мови та літератури

<a href=Ніколенко Віктор Дмитрович">

Ніколенко Віктор Дмитрович


Предмет: Вчитель історії та захист Вітчизни

Карадобрі Любов Іванівна

Карадобрі Любов Іванівна


Предмет: Вчитель англійської мови

Барган Іван Олексійович

Барган Іван Олексійович


Предмет: Вчитель фізичного виховання

Сухоребра Валентина Ігорівна

Сухоребра Валентина Ігорівна


Предмет: Вчитель фізичного виховання

Кучеренко Ніна Миколаївна

Кучеренко Ніна Миколаївна


Предмет: Керівник вокального гуртка

Чумаченко Наталія  Іванівна

Чумаченко Наталія Іванівна


Предмет: Бібліотекар ліцею

Драгун Євген Сафонович

Драгун Євген Сафонович


Предмет: Майстер виробничого навчання:з професії «Електрогазоварник»   

Колчак Петро Іванович

Колчак Петро Іванович


Предмет: Майстер виробничого навчання:з професії «Електрогазоварник» 

Воробйов Сергій Андрійович

Воробйов Сергій Андрійович


Предмет: Викладач спецдисципліни з газоелектрозварювання та інструктор по водінню

Логін Дмитро Андрійович

Логін Дмитро Андрійович


Предмет: Майстер виробничого навчання

 <a href= Іваненко Володимир Валерійович ">

Іваненко Володимир Валерійович


Предмет: Викладач спецдисципліни токарної справи  

Кривенко Анатолій Федорович

Кривенко Анатолій Федорович


Предмет:  Викладач спецдисциплін та Майстер виробничого навчання

Терзійська Галина Петрівна

Терзійська Галина Петрівна


Предмет: майстер виробничого навчання  

Полякова Алла Пантелеймонівна

Полякова Алла Пантелеймонівна


Предмет: Викладач спецдисциплін  з плодовочівництва

Порущенко Юлія Валеріївна

Порущенко Юлія Валеріївна


Предмет: Викладач спецдисципліни з «Електроустаткування»

Слободян Світлана Михайлівна

Слободян Світлана Михайлівна


Предмет: Майстер виробничого навчання за професією «Кухар-кондитер»  

<a href=Боброва Олена Яківна ">

Боброва Олена Яківна


Предмет: Майстер виробничого навчання за професією «Кухар-кондитер»   

Кащенко Ніна Василівна

Кащенко Ніна Василівна


Предмет: Викладач спецдисциплін з кухарської та кондитерської справи

Чумаченко Василь Васильович

Чумаченко Василь Васильович


Предмет: Інструктор по водінню

Фадєєв Володимир Іванович

Фадєєв Володимир Іванович


Предмет: Майстер виробничого навчання за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»