Україна Одеська обл. м. Кілія, вул. Миру, 6. Тел. 04843 41491 email: dnz_kpl@ukr.net

 

                          Звіт про проведення тижня "Плодоовочівника"

 

    З 25 по 29 листопада 2019 року в ДНЗ «Кілійський професійний ліцей» згідно затвердженого плану було проведено тиждень «Плодоовочівника». В заходах приймали участь групи №32 та № 37.

    Кожна група приймала участь у виготовленні стіннівок на тему «Екзотичні овочі та фрукти». Активну участь прийняли учні групи №32  Гуменна Ганна та Журьян Мар’яна та учні групи №37 Дем’яненко Валерій, Глушкова Анастасія та Маналаті Христина.

    Також протягом тижня викладач професійно – теоретичних предметів Полякова А.П. підготувала для учнів груп відеопрезентації «Основи ландшафтного дизайну» та «Найкращі парки миру». Після показу учні провели бесіду «Дім моєї мрії».

   27 листопада було проведено конкурс професійної  майстерності серед майстрів виробничого навчання плодооовчівників на тему : «Висаджування ялівця звичайного у відкритому грунті». Майстри виробничого навчання Терзійська Галина Петрівна та Кривенко Анатолій Федорович підготували доповіді з теми та висадили саджанці ялівця на ділянці.

   28 листопада викладачем Поляковою А.П. був проведений відкритий виховний захід «Гра -конкурс» «Цікаве плодоовочівництво». Захід був проведений  з метою:

-активізувати вивчення учнями предмета «Плодоовочівництво»;

-закріпити і узагальнити отримані знання;

-ознайомитися учасників з процедурою проведення конкурсу;

-розвивати в учнів кмітливість, логічне мислення;

-виховувати почуття колективізму, взаємодопомоги, любов до обраної професії.

 Гра – конкурс пройшов дуже весело та цікаво. Три  команди відповідали на питання, розгадували кросворди та виконували інші завдання. Кращі знання виявили учні Полевік Тетяна, Старенков Даніїл, Глинська Наталя, Дем’яненко Валерій  - група №37; Гуменна Ганна, Ротарь Володимир, Грунза Яна – група №32. По закінченні всі учні отримали солодкі призи.

    Протягом тижня всі заходи пройшли цікаво, змістовно. Учні проявили інтерес, активність та виявили знання та уміння з обраної професії.